Usługi
- Mechanika samochodowa
- Elektronika samochodowa
- Elektromechanika i elektryka
- Klimatyzacja samochodowa
- Pomoc drogowa

W przeciwieństwie do wielu warsztatów, które wybierają sobie proste prace i odsyłają klienta gdzie indziej my robimy wszystko kompleksowo, nawet skomplikowane naprawy, przyjmujemy każde wyzwanie.

Nie zostawimy Cię z problemem !!!

Zakres usług Serwisu samochodów osobowych i dostawczych- klientów indywidualnych, firm i flot:

   Mechanik Samochodowy

          (szeroka specjalizacja od A do Z)

• Naprawa, wymiana silników, regulacja pracy, zawory, uszczelki pod głowicą, wały korbowe, pierścienie, panewki, tłoki,
• Naprawa skrzyń biegów automatycznych i manualnych kompleksowo (specjalizacja),
• Sprzęgła-dociski tarcze, linki, pompy, rozdzielacze,
• Zawieszenia-amortyzatory, sprężyny, resory, końcówki drążków, przeguby, tuleje, wahacze,
• Hamulce-tarcze, klocki, zapieczone cylinderki , zaciski, wężyki, rurki hamulcowe,
• Rozrządy, paski, napinacze, koła zamachowe,
• Wały napędowe, reduktory 4×4,
• Naprawa i wymiana tłumików,
• Turbiny, kompresory, pompy-regeneracja wymiana,
• Wtryski, świece, osprzęt silnika, przepływomierze, filtry,
• Podnośniki szyb klamki, tapicerki, konsole, airbagi-przezbrajanie itp,
• Prace blacharskie-niewielkie stłuczki, kolizje, przezbrajanie osprzętu karoserii uszkodzonego na nowy (zderzaki, błotniki, maski, drzwi, klapy tylne, reflektory, wzmocnienia czołowe, wklejanie szyb), itp.

Dobry specjalista powinien bez przerwy pogłębiać swoją wiedzę, rozwijać się i chętnie podejmować wyzwania. Dotyczy to również osób, pracujących jako mechanik samochodowy. Wierzymy, że właśnie takie cechy różnią doskonale wykwalifikowanych pracowników od przeciętnych mechaników. Ta pierwsza grupa jest świetnie przygotowana do remontów silników, naprawy skrzyń biegów i zawieszeń samochodowych, naprawy tłumików, układów hamulcowych oraz do wykonywania tak istotnych prac, jak chociażby wymiana oleju. Przeciętny specjalista albo jest w stanie wykonać wszystkie te zadania, ale z niedostateczną precyzją, albo nie może poradzić sobie ze wszystkimi, kompleksowymi czynnościami, związanymi z naprawą samochodu. W efekcie zachęca klienta do konsultacji z innym warsztatem samochodowym. Dumą napawa nas fakt, że działamy w inny sposób. Staramy się dogłębnie poznać problem, a następnie robimy wszystko, żeby go profesjonalnie naprawić. Takimi działaniami zawsze zajmują się u nas świetnie przygotowani specjaliści. Dzięki doskonałemu wyposażeniu, przeprowadzamy również serwis i naprawę samochodów terenowych 4×4 off-road.

  Elektronika Samochodowa

• Diagnostyka komputerowa,
• Kasowanie błędów, Inspekcji, usuwanie usterek,
• Naprawa sterowników, sensorów ECU, ASR, ABS, ESP, TRC, AIRBAG, SRS, DSG, BCM, CIM, BODY, KOMFORT itp,
• Kodowanie, wgrywanie,
• Obsługa filtra cząsteczek stałych, czyszczenie wypalanie FAP i DPF, itp,

Działania obejmujące prace z zakresu elektroniki samochodowej, wymagają szczególnych kompetencji, toteż niektóre niedostatecznie nowoczesne warsztaty samochodowe nie są sobie w stanie z nimi poradzić. Konieczna jest znajomość sterowników i usuwanie usterek, które czasem trudno jest wykryć. Nie da się tego zrobić bez komputerowej diagnostyki samochodowej. Do tego konieczny jest jednak specjalistyczny sprzęt. Zadbaliśmy o to, żeby nasz warsztat był wyposażony w innowacyjne urządzenia. Dzięki takiej infrastrukturze, nasi specjaliści mogą w pełni rozwijać swój potencjał – doradzać, wykonywać naprawy na najwyższym poziomie i z zachowaniem odpowiedniej precyzji. Diagnostyka komputerowa samochodów to coś, bez czego nie może obyć się żadna w pełni profesjonalna firma, działająca w tej branży. Bez niej czasem nie da się wykonać kompleksowego, w pełni rzetelnego serwisu samochodowego. Nawet jeśli zwracają się Państwo do warsztatu z czymś, co pozornie nie wiąże się z elektroniką samochodową – np. z wymianą sprzęgła – warto wybrać nowoczesnego usługodawcę. Wynika to z faktu, że czasami okazuje się, że w aucie należy przeprowadzić naprawę, z której konieczności klient początkowo nie zdawał sobie sprawy.

  Elektromechanika i elektryka  

• Rozruszniki, alternatory,
• Instalacje elektryczne,
• Oświetlenie pojazdu,
• Silniczki, czujniki, sprzęgiełka,
• Nawiewy, dmuchawy, łożyska, szczotki, bezpieczniki, itp.
(regeneracje i wymiany)

W firmie Auto-Jack pracują doskonale przygotowani elektrycy samochodowi i elektromechanicy, którzy z ogromną dokładnością są w stanie zająć się wszelkimi problemami związanymi z elektromechaniką i elektryką auta, m.in. zaproponować skuteczną i sprawną naprawę rozruszników. Aby kierowca mógł cieszyć się bezpieczeństwem na drodze i maksymalnie obniżyć ryzyko wypadku, musi zadbać o sprawne działanie każdego podzespołu auta. Niezwykle ważne jest tutaj prawidłowe działanie oświetlenia samochodowego. Dokładamy starań, żeby mogli Państwo cieszyć się świetną widocznością na drodze. Z dumą informujemy, że zajmujemy się również obsługą flot samochodowych – dotyczy ona nie tylko elektromechaniki i elektryki, ale też elektroniki i mechaniki samochodowej.

  Klimatyzacja samochodowa

• Serwis , naprawa, napełnianie,
• Ozonowanie (eliminacja wirusów i bakterii), odgrzybianie, sprawdzanie szczelności,
• Naprawa, sprężarki, wymiana rurek, chłodnic, parowników, czujników, nagrzewnic pod deską rozdzielczą, przekaźników, sterowania,
• Układy chłodzenia, termostaty pompy, węże, czyszczenie, udrażnianie, itp,
• Diagnostyka przy zakupie auta-rzetelna i fachowa ocena stanu technicznego.

Przyjemna jazda autem to nie tylko zadbanie o bezpieczeństwo, ale też i o komfort kierowcy. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć profesjonalnej naprawy, serwisu i ozonowania klimatyzacji samochodowej. Wszystkie te czynności są niezbędne, żeby auto klima służyła Państwu przez długi czas. Zaniedbania na tym polu nie tylko skracają żywotność takiej instalacji, ale też sprzyjają rozwojowi groźnych dla zdrowia drobnoustrojów. Skorzystanie z naszych usług pozwoli Państwu cieszyć się bezawaryjnym, nieprzerwanym i skutecznym działaniem klimatyzacji. Jednocześnie zadbają Państwo o jakość powietrza, które wdychacie oraz które wdychają bliskie Państwu osoby. Tu również proponujemy szereg kompleksowych działań. W efekcie nasi klienci mogą liczyć, że całościowo zajmiemy się odpowiednią kondycją ich klimatyzacji.

  Pomoc drogowa

Usługa pomocy drogowej to coś, co może przydać się w najmniej oczekiwanym momencie. Zależy nam na tym, żeby nasi klienci mogli liczyć na nasze wsparcie również w takich niespodziewanych sytuacjach.
Pomoc drogowa – holowanie dla klientów naszego serwisu samochodowego w obrębie Poznania jest GRATIS!!!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty-przyjaznego Serwisu AUTO-JACK PIĄTKOWO !!! 

CZUJ SIĘ U NAS JAK U SIEBIE W DOMU ‼️