O firmie


Masz problemy z silnikiem, skrzynią biegów bądź zapalającymi się kontrolkami w samochodzie i dziwnymi błędami, które przekładają się na komfort oraz wydajność jazdy? W takim przypadku nasz Serwis Samochodowy AUTO-JACK PIĄTKOWO ‼️  to najlepszy kierunek dla Ciebie !!!

SERWIS PRZYJAZNY, TANI, UCZCIWY, RZETELNY I prowadzony Z PASJĄ ‼️ 

CZUJ SIĘ U NAS JAK U SIEBIE W DOMU ‼️


Nasz serwis działa w Poznaniu już od 1998 roku. Nasza specjalność to przede wszystkim elektronika samochodowa oraz mechanika samochodowa wszystkich marek aut osobowych i dostawczych. Jeżeli nie działa klimatyzacja samochodowa bądź potrzebna jest diagnostyka komputerowa, a także wszelka naprawa skrzyń biegów automatycznych i manualnych oraz elektromechanika samochodowa, to jesteśmy w tej dziedzinie perfekcjonistami. Posiadamy wiedzę i doświadczenie zdobyte również w niemieckich serwisach, gdzie każde auto po naprawie musi przejść tzw. TÜV (ocenę stanu technicznego) !!!

NASZĄ DOMENĄ JEST SZYBKA DIAGNOZA, DOCELOWE WYSZUKIWANIE USTEREK, OPTYMALNE DOBIERANIE CZĘŚCI ZAMIENNYCH ORAZ BIEŻĄCE INFORMOWANIE KLIENTA, ABY MIAŁ NAD NAPRAWĄ FINANSOWĄ KONTROLĘ ‼️‼️‼️


Wyróżnia nas przede wszystkim ponad 30-letnie doświadczenie w branży oraz indywidualne podejście do każdego z naszych klientów, dla których zapewniona jest u nas także pomoc drogowa. Kiedy pojawia się problem, nie stresuj się, po prostu zadzwoń do nas, a my zajmiemy się resztą, od A do Z !!!

Zapewniamy jednocześnie ATRAKCYJNE I KONKURENCYJNE CENY ‼️‼️‼️ dlatego nie musisz obawiać się, że przepłacisz. Na miejscu posiadamy zaawansowane zaplecze renomowanej niemieckiej firmy do prowadzenia diagnostyki oraz napraw.

Problemy z elektroniką, zapalające się kontrolki, komputer rejestruje dziwne błędy, auto wchodzi w tryb awaryjny, traci moc, szarpie, gaśnie, za dużo pali? Nie ryzykuj i zdiagnozuj u nas swój samochód zanim usterka stanie się jeszcze poważniejsza i kosztowniejsza !!! Zanim oddasz samochód do innego mechanika, który wymieni metodą prób i błędów wiele części, sprawdź najpierw pojazd u nas na komputerze, a posiłkując się ponad 30-letnim doświadczeniem zaoszczędzisz wiele nerwów i zbędnych kosztów dostając rzetelną wycenę !!! 

Zapraszamy serdecznie do naszego Szybkiego Serwisu AUTO-JACK PIĄTKOWO  – samochody osobowe i dostawcze klientów indywidualnych oraz firmy+floty.

Posiadamy terminal do wygodnego płacenia bezgotówkowo kartą, oraz wystawiamy faktury VAT.

Obserwuj nas również na Facebooku, gdzie umieszczamy różne ciekawostki.